به وبسایت بوک لنت خوش آمدید. اگر شما نویسنده و یا ناشر میباشید که کتاب شما بدون رضایت بر روی سایت قرار گرفته است میتوانید با استفاده صفحه ارتباط با ما نسبت به گزارش آن اقدام کنید. ما در سریع ترین زمان آن را پیگیری خواهیم کرد. ایمان داشته باشید که هدف مجموعه بوک لنت که در این زمان در ابتدای مسیر بلند خود قرار دارد فقط ارائه خدمات با کیفیت به کاربران و مردم است پس به هیچ وجه راضی نیست که حقوق کسی با استفاده از این سایت ضایع شود.
» » پوشه MSOCache چیست؟ چه کاربردی دارد؟ و چگونه حذف میشود؟

پوشه MSOCache چیست؟ چه کاربردی دارد؟ و چگونه حذف میشود؟

تاریخ : 1397.01.29
نویسنده : Azarshin
نظرات : 0
بازدیدها : 223

MSO مخفف MicrioSoft Office هست و این پوشه مخفی، شامل فایلهای نصبی آفیس هست تا اگر شما بعدا خواستید تعمیر یا تغییری روی آفیس انجام بدید، نیازی به وجود سیدی اصلی نباشه. لذا پاک کردن آن به وضعیت کامپیوتر و خود شما بستگی دارد!
اگر برای پاک کردن این پوشه از طریق عادی (استفاده از گزینه یا دکمه delete) موفق نشدید، از طریق گزینه Disc Cleanup (که در قسمت properties از منوی کلیک راست روی درایو مربوطه دیده میشود) اقدام کنید و گزینه Office Setup Files را تیک بزنید.
(راه دیگر پاک کردن فایلهای سمج! استفاده از برنامه unlocker هست منتها از آن فقط برای فایلهایی استفاده کنید که مطمئن هستید پاک کردنش برای ویندوز ضرری ندارد.)
منبع: manmote.com

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *

بالا