به وبسایت بوک لنت خوش آمدید. اگر شما نویسنده و یا ناشر میباشید که کتاب شما بدون رضایت بر روی سایت قرار گرفته است میتوانید با استفاده صفحه ارتباط با ما نسبت به گزارش آن اقدام کنید. ما در سریع ترین زمان آن را پیگیری خواهیم کرد. ایمان داشته باشید که هدف مجموعه بوک لنت که در این زمان در ابتدای مسیر بلند خود قرار دارد فقط ارائه خدمات با کیفیت به کاربران و مردم است پس به هیچ وجه راضی نیست که حقوق کسی با استفاده از این سایت ضایع شود.

درباره ما

همیشه باید بالاخره از یک جایی شروع کرد. برای بوک لنت هم همین درجریان است. بوک لنت در ابتدای یک راه طولانی قرار داد. راهی که فراز و نشیب های فراوانی را برای او در پیش خواهد داشت. قطعا بوک لنت تنها وبسایتی برای دانلود کتاب نخواهد بود. و اهداف بلندی پشت این مجموعه و در کل پشت کل مجموعه خوابیده است. که اگر بخواهیم اندکی از آن را شرح دهیم ایجاد وبسایتی بزرگ برای آموزش و... میباشد.

نام بوک لنت
نام بوک لنت از دو کلمه انگلیسی book به معنی کتاب و کلمه benevolent به معنی خیرخواه گرفته شده است. حتما شما هم از کلمه دوم شاید تعجب کرده باشید اما جریان اینچنین است که حدود ۵۰ درصد درآمد سودی سایت قرار است صرف امورخیریه بشود و در سایت دورنگاهی هم به آنها در زمان انجامشان خواهیم انداخت و در سایت در آن زمان خبرش را اعلام خواهیم کرد.

وضعیت فعلی
سایت در وضعیت فعلی در حال غنی تر کردن دیتابیس خود از کتاب های رایگان الکترونیکی و ایجاد دسترسی آسان به آنها برای شما میباشد. و همچنین برای اعضا امکاناتی را به وجود آورده است که در صورتی که میل داشتند کتاب هایی را که دارند به نام خودشان در وبسایت منتشر کنند.
بالا